بخشداری بیارجمند
ENGLISH
بررسی مشکلات و تعمیرات جایگاه عرضه سوخت بیارجمند 1399/04/09
بهره برداری از جایگاه عرضه سوخت بیارجمند
بررسی مشکلات و تعمیرات جایگاه عرضه سوخت بیارجمند

      در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، آقای کریمی بخشدار بیارجمند ضمن خیر مقدم؛ مراتب آمادگی جهت بهره برداری از جایگاه و تعویض تلمبه های نازل بنزین و نفت گاز اعلام نمودند و از مسئولین جایگاه خواستند تمهیدات لازم را در نظر بگیرند تا زمان کمتری جهت بهره بردار صرف شود و موجبات نارضایتی مردم فراهم نگردد .

       با توجه به اتمام مهلت سه ماهه سهمیه نفت گاز بخش کشاورزی و به جهت حل مشکل تا زمان اتمام تعمیرات جایگاه عرضه سوخت بیارجمند بخشدار بیارجمند پیشنهاد دادند: بجهت رعایت حقوق عامه و سهولت دسترسی مردم؛ نفت گاز از فروشندگی بیارجمند به فروشندگی نفت خانخودی در زمان تعمیرات جایگاه بیارجمند انتقال یابد.

      سپس آقای معماران رئیس پخش فرآورده های نفتی شهرستان شاهرود توضیحاتی در خصوص خرده فروشی نفت گاز و جابجایی نفت سفید برای دامدارن و بخش کشاورزی برای فروشندگی را ارائه نمودند .

      و پس از بازدید از فروشندگی نفت خانخودی  و بررسی نقطه نظرات و درخواست های کارشناسان و مدعوین موارد بشرح ذیل تصویب و مقرر شد:

      مقرر شد با توجه به اقدامات انجام شده در جایگاه بیارجمند متصدی متعهد می گردد تا باقی مانده تعمیرات را در کوتاهترین زمان ممکن انجام داده و هرچه سریعتر جایگاه را فعال نماید و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پیگیری لازم را دراین خصوص دنبال نماید

     مقرر شد با توجه به فصل برداشت محصولات کشاورزی و نیاز مبرم کشاورزان به سوخت نفتگاز تا پایان تعمیرات و راه اندازی مجدد جایگاه بیارجمند سوخت مورد نیاز کشاورزان با هماهنگی شرکت پخش فرآورده های نفتی و نظارت بخشداری و با مسئولیت مدیر عامل شرکت تعاونی روستایی خانخودی درآن فروشندگی روستا تخلیه و به مشتریان بخش کشاورزی تحویل گردد.

    مقررشد به کلیه کشاورزان و دامداران اعلام نمایند سهمیه نفت گاز را در زمان تعمیر جایگاه از فروشندگی خانخودی خریداری نمایند.

تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
آدرس پستي: بيارجمند - بلوار جهاد - بخشداري بيارجمند  تلفن: 2 و 32673601 - دورنگار: 32673222 - ايميل : biarjmand@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری بیارجمند می‌باشد.
Powered by DorsaPortal