بخشداری بیارجمند
ENGLISH
صيانت از حقوق شهروندي

به نام خدا

صورتجلسه كارگروه صيانت از حقوق شهروندي و ترويج فرهنگ حجاب و عفاف شهرستان شاهرود

رئيس جلسه: رئيس اداره سياسي و اجتماعي فرمانداري

مكان برگزار جلسه: سالن جلسات  فرمانداري

تاريخ برگزاري جلسه: 14/7/1395

دستور كار جلسه:

* بحث و تبادل نظر درخصوص  اجرايي نمودن دستور العمل صيانت از حقوق شهروندي و ترويج فرهنگ حجاب و عفاف

خلاصه مذاكرات:

 

                 باستناد دعوتنامه شماره 8958/1/5025 مورخ 11/7/95 جلسه  صيانت از حقوق شهروندي و ترويج فرهنگ حجاب و عفاف شهرستان شاهرود مورخ 14/7/95 در محل سالن جلسات  فرمانداري به رياست رئيس اداره سياسي و اجتماعي فرمانداري با حضور مدعوين محترم و با تلاوتي چند از كلام الله مجيد برگزار گرديد.

ابتدا آقاي عامريون ضمن عرض سلام و خير مقدم به حاضرين و تسليت ايام عزاداري شهادت امام حسين (ع) گزارشي كوتاه در خصوص اقدامات ستاد صيانت شهرستان و بازديد هاي اعضاي گروه بازرسي ستاد صيانت شهرستان شاهرود از دستگاه هاي اجرايي ارائه دادند و از دستگاه هاي اجرايي خواستند موارد مربوط به رعايت حجاب و عفاف و تكريم ارباب رجوع را به صورت جدي پيگيري و جزء اولويت دستور كار خود قرار دهند.

در ادامه نمايندگان دستگاه هاي اجرايي گزارشي از اقدامات صورت گرفته در زمينه رعايت حجاب و عفاف و امكانات فراهم شده در دستگاه مربوطه جهت تكريم ارباب رجوع ارائه نمودند و نهايتا پس از بحث و تبادل نظر  تصميماتي به شرح ذيل اتخاذ گرديد . 

مصوبات

مسئول پيگيري و اجرا كننده

1.       با عنايت به نامه شماره 1472/1/5025 مورخ 12/2/95 و ارسال 19 برگ فرم بررسي عملكرد در حوزه صيانت از حقوق شهروندي و ترويج عفاف و حجاب ، مقرر شد دستگاه هاي اجرايي تمهيدات و اقدامات لازم جهت اجرايي شدن موارد عنوان شده در فرم هاي مذكور به عمل آورند.

- كليه دستگاه هاي اجرايي

2.      مقرر شد بازديد اعضاي گروه بازرسي ستاد صيانت شهرستان شاهرود از دستگاه هاي اجرايي به صورت مستمر در طول سال ادامه يابد و گزارشات تكميلي مربوطه به دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري ارسال شود.

- فرمانداري

3.     با توجه به نقش و جايگاه  صيانت از حقوق شهروندي و ترويج عفاف و حجاب در پيشگيري از آسيب هاي اجتماعي ، مقرر شد در صورت تامين اعتبار لازم ، همايشي با مشاركت كليه دستگاههاي اجرائي شهرستان به صورت متمركز با حضور اساتيد و صاحب نظران اين حوزه برگزار گردد.

- كليه دستگاه هاي اجرايي
 

1395/11/07
آدرس پستي: بيارجمند - بلوار جهاد - بخشداري بيارجمند  تلفن: 2 و 32673601 - دورنگار: 32673222 - ايميل : biarjmand@ostan-sm.ir
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به بخشداری بیارجمند می‌باشد.
Powered by DorsaPortal